#klasycznysierpien Wróćmy do klasyki literatury

Witajcie,
właśnie skończyłam czytać Grę Augusty Docher (dłuższa opinia w następnym wpisie), która została napisana na motywach Niebezpiecznych związków. Okazała się bardzo fajnym uwspółcześnieniem tej powieści.

Po tej lekturze pomyślałam sobie, że może dobrze by było porzucić na chwilę nowości i wrócić do klasyki literatury. Wykorzystajmy ostatni miesiąc wakacji, aby przeczytać coś co wpisało się kanon ulubionego gatunku na lata.

Marzy mi się, żebyśmy poczytali wspólnie, powymieniali się opiniami i zarekomendowali ciekawe książki. Dlatego mój blog media społecznościowe będą ścianą reklamową dla waszych stron i ulubionych książek.

Jutro na Facebooku (https://www.facebook.com/asiaczytasia) pojawi się dedykowany wpis, gdzie będziecie mogli zostawiać linki, opinie itp. Temat: Szeroko pojęta klasyka literatury
Nie muszą być tylko recenzje książek. Może znacie jakiś dobry antykwariat czy chcecie opowiedzieć o ulubionym autorze. To co podeślecie będę udostępniać, a na koniec sierpnia podsumujemy wszystko na blogu.

Jeżeli ktoś nie korzysta z Facebooka może się ze mną skontaktować na maila asiaczytasia@wp.pl

Zabawa trwa do końca sierpnia 2020. Będzie mi miło jak użyjecie #klasycznysierpnien i oznaczycie mnie w waszych wpisach.

Zaczytanego dnia :)16 komentarzy:

 1. Bardzo przyjemna inicjatywa! Będę śledzić z uwagą. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo dobry pomysł! Świetny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł. Trzymam kciuki za sukces realizacji.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super inicjatywa. Swoje trzy grosze postaram się dodać w najbliższych dniach.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli nie zapomnę, to też postaram się włączyć. Akcja zacna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna akcja :) Czasami nachodzi mnie, aby poczytać takie kultowe książki, które każdy powinien znać. Tylko brakuje mi pomysłów. Na pewno się zainspiruję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, super akcja - pomyślę, co mogę od siebie dołączyć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna inicjatywa, bardzo dobry pomysł :-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Asia Czytasia , Blogger