Walentynki - Tom Savage

Na walentynki, przekornie, polecam nie romans a thriller. Pamiętam, że jak wzięłam "Walentynki", w
bibliotece, w ręce pomyślałam sobie, że chyba pozamieniali układ książek na półkach. Chciałam wejść między kryminały, a tu jakieś romansidło w ręce. Zerknęłam jeszcze raz na etykietce na regale, przeczytałam opis książki, jak byk kryminał.

Trzydziestoparoletnia pisarka powieści kryminalnych, cieszących się ogromnym powodzeniem, Jillian Talbot, ma sporo pieniędzy, dużo pomysłów na nowe utwory i kochającego mężczyznę, który chce się z nią ożenić. Wszystko układa się dobrze aż do czasu, gdy zaczyna otrzymywać tajemnicze telefony i listy podpisane "Valentine". Stopniowo czuje się tym coraz bardziej zagrożona. Policja ignoruje jej obawy, bo nie było żadnego przestępstwa, kobieta zwraca się więc do prywatnego detektywa...
"Walentynki" czytałam już kilka ładnych lat temu, dlatego ciężko mi głębiej zanalizować książkę. Postanowiłam o niej wspomnieć, z powodu niesamowitego zakończenia. O ile nie pamiętam już szczegółów fabuły, to kto był morderca siedzi mi w głowie do teraz. Po skończonej lekturze długo siedziałam z książką na kolanach i nie mogłam otrząsnąć się z szoku.

Dużo miłości z okazji dnia św. Walentego kochani :*

13 komentarzy:

 1. Podoba mi się Twój tok myślenia - thriller na walentynki :D W tym roku się spóźniłam, ale w przyszłym z pewnością uczczę walentynki maratonem czytelniczym z ta właśnie książką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubią thrillery, a ten wydaje się naprawdę ciekawy. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi został w głowie na długo, a chyba o to chodzi w książkach☺️

   Usuń
 3. Pierwszy raz widzę tę książkę, wydaje się być interesująca. Również życzę dużo miłości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. idealne dla mnie:) kocham ten typ lektury:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze wiedzieć. Może przyjdą mi do głowy podobne książki

   Usuń
 5. Jak thriller to pozycja idealna dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że trafiłam w gusta☺️

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak thriller i do tego ciekawy, to też chcę przeczytać. Zapisałam tytuł i autora, żeby zapytać kiedyś o ową pozycję w bibliotece. :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Asia Czytasia , Blogger